برخی افراد برای شارژ کردن موبایل از شارژرهای ماشینی استفاده می کنند. در حالی که باید این روش شارژ کردن موبایل را فراموش کنیم.

شارژ کردن گوشی در خودرو

اگر برای مسافرت ها و یافتن کوتاه ترین مسیر از مسیریاب های آنلاین یا آفلاین استفاده می کنید پس تمام شدن شارژ موبایل در چنین شرایطی برای شما یک فاجعه است. چون معلوم نیست که ظرف چه مدتی و چگونه به مقصد می رسید. در آن لحظه بهترین راهی که به ذهن مان می رسد، استفاده از شارژر ماشین است. شارژرهای ماشینی با استفاده از کابل USB به موبایل برق می رساند و آن را شارژ می کند. در ادامهمجله اینترنتیدلتا شما را با دلایلی که نباید بهشارژ کردن موبایل در ماشینبپردازید آشنا می کند.

شارژ کردن موبایل در ماشین

هنگام استفاده ازتکنولوژی های جدید مراقب باشید! اولین باری که از شارژرهای ماشینی استفاده می کنید متوجه تغییراتی که در باتری و روند پردازش سیستم عامل پیش می آید، می شوید.

این تغییرات گذرا نبوده و در واقع تاثیر آسیب های جبران ناپذیری هستند که به باتری وارد می شوند. این آسیب ها شامل کاهش ظرفیت باتری و اختلال در راه اندازی برخی از برنامه های موبایل است و به علت تغییر ولتاژی که باتری ماشین بدون ایمن سازی به باتری موبایل می دهد اتفاق می افتد.

ولتاژی که شارژر برای شارژ کردن ایمن موبایل نیاز دارد ۵V است؛ ولی ولتاژی که باتری ماشین به باتری موبایل از طریق کابل USB می رساند، بیشتر از حد مجاز بوده و با نوسانات بسیاری همراه است. بنابراین برای جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر از شارژ گوشی خود در خودرو خودداری کنید.

پیشنهاد مطالعه:درمجله دانستنیدلتا مطلب<<آیا تشخیص ابتلا به ویروس کرونا با اپل واچ ممکن است؟>>را بخوانید.

همچنین بخوانید:

آیا می توان بو را از طریق امواج تلویزیونی منتقل کرد؟

آیا تشخیص ابتلا به ویروس کرونا با اپل واچ ممکن است؟

چگونه بفهمیم گوشی مان هک شده است؟

پیام رسان سیگنال، جایگزین جدید واتس اپ

ویروس کرونا هیچ وقت نابود نمی شود!

با مجله دانستنی دلتا همراه باشید

افزایش آلودگی شهرهای چین پس از تولید انبوه آیفون ۱۲

انسان مصنوعی به گوشی‌های گلکسی می‌آید

تشخیص کم خونی با گوشی های هوشمند

چگونه بفهمیم گوشی‌مان هک شده است؟

چرا نباید موبایل را در ماشین به شارژ بزنیم؟

گوشی هوشمند به چه علت داغ می‌شود؟

آیا تشخیص ابتلا به ویروس کرونا با اپل واچ ممکن است؟

موبایل ,شارژ ,باتری ,استفاده ,ماشین ,های ,کردن موبایل ,شارژ کردن ,ولتاژی که ,شارژرهای ماشینی ,موبایل در ,شارژرهای ماشینی استفاده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Mr.Electron وبلاگ جامع گردشگری و توریست دنیا آی تی ایرو دانلود | فراتر از یک وب شهر رایگان تفریحات سالم رپ تعمیر آیفون تصویری در تهران خرید شارژ ایرانسل | خرید شارژ همراه اول | خرید شارژ رایتل فروشگاه لوازم جانبی موبایل