همانطور که برنامه های هوشمند ویژه تامین امنیت گوشی ها رو به افزایش است، همزمان برنامه های خطرناک جاسوسی نیز روندی افزایشی دارند. در واقع بسیاری از افراد نگران هستند که با برنامه های جاسوسی مواجه شوند که قصد دارند اطلاعات کاربران را رصد کنند.

هک تلفن همراه

برنامه های هک و جاسوسی می تواند بسیار خطرناک باشد. دانستن علائم هک شدن یا نصب برنامه های جاسوسی در تلفن شما می تواند بسیار مفید باشد. تلفن ها و رایانه های ما دو وسیله ارتباطی اصلی هستند که هر روز از آن ها استفاده می کنیم؛ بنابراین اگر هک تلفن همراه برای شما اتفاق بیفتد، دسترسی به اطلاعاتی مانند آدرس های ایمیل و شماره تلفن ها (از لیست مخاطبین شما)، تصاویر، فیلم ها، اسناد و پیام های متنی می تواند خطرات زیادی را ایجاد کند. اما نصب جاسوس افزار یا برنامه های هک چه علائمی دارد؟ برای پاسخ به این سوال بامجله دلتاهمراه باشید.

بد افزارهای هک تلفن همراه

باتری گوشی شما سریع تخلیه می شود:یکی از معایب پیشرفتتکنولوژیساخته شدن بدافزارهای جاسوسی است. یکی از علائم بارز هک تلفن همراه شما این است که باتری گوشی شما بسیار سریع تر از حد وم تخلیه می شود. درواقع با توجه به این که جاسوس افزار تلفنی همیشه فعال است، بنابراین از انرژی زیادی استفاده می کند و باتری شما در این فرآیند تخلیه می شود.

تلفن شما بیش از حد داغ است:در کنار سرعت بالای خالی شدن شارژ تلفن همراه شما، گاهی تلفن شما بیش از حد داغ می شود که این موضوع احتمالی مصرف سریع تر داده های اینترنت از حد معمول است.

پیام های خطرناک و مشکوکی دریافت می کنید:شاید پیامی برای حضور در یک مهمانی ناشناس دریافت کنید، شاید یک لینک از شما تقاضای پول می کند، شاید افرادی ناشناس تقاضای اطلاعات شخصی شما را دارند و بسیاری از موارد مشابه که می توانند خطرناک باشند.

شما از شارژ عمومی استفاده کرده اید:درست است که این روزها در بسیاری از کافه ها و مراکز عمومی ایستگاه های شارژ وجود دارد، اما گاهی هکرها با کمک درگاه های USB اطلاعات کاربران را سرقت می کنند. بنابراین باید بسیار مراقب باشید که در اماکن ناشناس و با USB دیگران گوشی خود را شارژ نکنید.

دریافت تماس یا متن از شماره های ناشناس:ممکن است شما تماس ها و متن هایی دریافت کنید که ناشناس هستند و از آن خطرناک تر، ممکن است شماره هایی به دفترچه تلفن شما اضافه شوند که نمی شناسید، این موضوع می تواند نشانه ای بسیار خطرناک باشد. شاید یک بدافزار جاسوسی روی گوشی شما نصب شده باشد که می تواند شما را در معرض خطر قرار دهد.

تشخیص هک تلفن همراه

پیشنهاد مطالعه: ldquo;اتاق خواب فانتزی با ایده های خلاقانهrdquo; را درمجله دکوراسیوندلتا بخوانید.

همچنین بخوانید:

آیا شبکه های اجتماعی باعث افسردگی می شوند؟

رابطه چاقی و ژنتیک

خطر جهانی ویندوز ۷ به ویژه برای ایرانی ها!

واکسن ها ممکن است روی کرونای آفریقایی کار نکنند

ژل هوشمندی که به عضله مصنوعی تبدیل می شود

با مجله دانستنی دلتا همراه باشید

افزایش آلودگی شهرهای چین پس از تولید انبوه آیفون ۱۲

انسان مصنوعی به گوشی‌های گلکسی می‌آید

تشخیص کم خونی با گوشی های هوشمند

چگونه بفهمیم گوشی‌مان هک شده است؟

چرا نباید موبایل را در ماشین به شارژ بزنیم؟

گوشی هوشمند به چه علت داغ می‌شود؟

آیا تشخیص ابتلا به ویروس کرونا با اپل واچ ممکن است؟

های ,تلفن ,ها ,هک ,خطرناک ,برنامه ,برنامه های ,می شود ,می تواند ,از حد ,تلفن شما

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


دیجی مگ بان beautyplanet Jana's page Joshua viragoshi -عطارد مشاوره تلفنی با موبایل کتابخانه شهید چمران بهارستان مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی