در جریان نمایشگاه <>، سامسونگ برای نخستین بار از پروژه <> برای به نمایش گذاشتن انسان مصنوعی رونمایی کرد. به نظر می رسد قبل از سال نو میلادی، انسان مصنوعی مهمان گوشی های گلکسی سامسونگ خواهد شد.

انسان مصنوعی

پروژه نئون توسط آزمایشگاه مخصوص سامسونگ به نام <<استار لب>> و بر پایه دو فناوری Core R3 و SPECTRA توسعه یافته است. انسان مصنوعی پروژه NEON، آواتارهای مجازی هستند که با کمک فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی، شباهت زیادی به انسان دارند.براساس اعلام وب سایت سامسونگ، امکان تنظیم انسان مصنوعی پروژه NEON براساس نظر و سفارش کاربر وجود دارد. در ادامه این مطلب ازمجله دلتادرباره این فناوری سامسونگ بخوانید.

انسان مصنوعی گلکسی

انسان های مصنوعی از نظر حالات چهره، حرکات و دیالوگ ها به قدری شبیه به انسان هستند که گاهی نمی توان آنها را از انسان واقعی تشخیص داد. هر یک از آواتارها شخصیت منحصر به فرد خودش رادارد. سامسونگ درنمایشگاه CES، برخی کاربردهای این فناوری را برای ارائه خدمات در بخش های مختلفی از جمله بانک، خبرگزاری و ارائه خدمات در فروشگاه به نمایش گذاشت.

<<پراناو میستری>> مدیر عامل و مدیر آزمایشگاه های <> در توییتر اعلام کرد که در حال حاضر از NEON در گوشی هوشمند خود استفاده می کند. وی همچنین اضافه کرد که این شرکت در حال آزمایش انسان مصنوعی روی موبایل است و احتمالا قبل از سال نو میلادی سایر کاربران هم می توانند NEON را روی گوشی های خود داشته باشند.

به نظر می رسد ماه آینده سامسونگ این تکنولوژی را در گوشی های هوشمند گلکسی به نمایش بگذارد. هنوز مشخص نیست آیا انسان مصنوعی پروژه NEON به صورت پیش فرض روی گوشی های گلکسی سامسونگ نصب می شود یا کاربران باید بعدا چنین قابلیتی را به آن اضافه کنند.

همچنین تاکنون اطلاعاتی در مورد نصب این قابلیت روی سایر گوشی های هوشمند نیز منتشر نشده است و باید ببینیم انسان مصنوعی مهمان کدام دستگاه ها خواهد بود. انسان های مصنوعی می توانند به عنوان مجری برای ارائه خدمات، مشاوره مالی، نگهبان درب ورودی، ارائه خدمات بهداشتی یا فقط به عنوان یک دوست مجازی مورد استفاده قرار گیرند.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطلب <<کوچک ترین دستگاه ذخیره سازی اتمی دنیا ساخته شد>> را بخوانید.

همچنین بخوانید:

سه حقیقت جالب درباره پوست انسان که نمی دانستید

حقایقی درباره مغز انسان که ثابت می کند توانایی هر کاری را داریم

علت علاقه پشه به خون انسان

واقعیت های جالب و شنیدنی در مورد رویاها و خواب ها

مصرف فلفل تند عمر انسان را طولانی تر می کند

با مجله دانستنی دلتا همراه باشید

افزایش آلودگی شهرهای چین پس از تولید انبوه آیفون ۱۲

انسان مصنوعی به گوشی‌های گلکسی می‌آید

تشخیص کم خونی با گوشی های هوشمند

چگونه بفهمیم گوشی‌مان هک شده است؟

چرا نباید موبایل را در ماشین به شارژ بزنیم؟

گوشی هوشمند به چه علت داغ می‌شود؟

آیا تشخیص ابتلا به ویروس کرونا با اپل واچ ممکن است؟

انسان ,های ,مصنوعی ,سامسونگ ,گوشی ,پروژه ,انسان مصنوعی ,گوشی های ,می کند ,ارائه خدمات ,به نمایش ,انسان مصنوعی پروژه ,انسان مصنوعی مهمان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


kietrapdetal مطالب اینترنتی فروشگاه اینترنتی تک شاپ بهترین سایت همه چیز درباره ی مهاجرت مجله اینترنتی رز brand laptop تحقیق دانشگاه nazila2 Patricia's info